Teenused

Tee hinnapäring meie kodulehe kaudu

Meie teenused

Auto hooldus ja õlivahetus

Mõistlik on mootoriõli taset kontrollida regulaarselt ja õlivahetus teostada vastavalt hooldusvälpadele. Õli vahetamisel on alati parim kasutada õlimarke, mis on mõeldud antud mootoritüübile. Regulaarne õli- ja filtrivahetus pikendab mootori eluiga. Seega hoidke alati auto läbisõidul silma peal ja kontrollige mootori õlitaset.

Hinnapäring

Sillareguleerimine

Sildade reguleerimise vajadus ei sõltu vaid ühest konkreetsest veast. Kõige lihtsamini saab aru , et rataste kokkujooks on paigast ära näiteks kui rool hoiab viltu, rooli kiskumine ühele poole või ebakindel juhitavus. Millal silldade reguleerimist teha? Konkreetset nõuet ei ole kuid kindlasti tasuks teha seda eelpool nimetatud sümptomite ilmnemisel, võimalusel tasub iga aasta korra kokkujooksu kontrollida lasta, et vältida rehvi ebaühtlast kulumist.

Hinnapäring

mootori remont

Teostame sõiduautode mootori remonti . Mootori probleem on enamasti juhile äratuntav.

Hinnapäring

Automaatkäigukastide dünaamiline õlivahetus

Automaatkäigukastides soovitame vahetada ca 50-60 tuhande km tagant, et vältida kalleid väljaminekuid käigukasti remondi peale. Kui juba käigukast ei tööta nii nagu peaks, võib probleem olla juba remondi vajadusest mis läheb kindlasti kulukamaks kui hooldada käigukasti korralikult. Automaatkäigukasti õlivahetuse käigus vahetatakse õli spetsiaalse õlivahetiga, kus kogu käigukastis ja turbiinis olev vana õli suunatakse uue õli survega läbi kõikide käigukasti kanalite kaudu välja niikaua kui näidikutes paistab puhas õli, et vältida vana õli jääke käigukastis.

Hinnapäring

veermiku remont

Veermiku kontrolli soovitame teha iga õlivahetuse järgi, siis ca 15000 km läbimise järgi, vaid korras veermik tagab teelpüsivuse ja hea juhitavuse! Probleemi tunnusteks on: Juhitavuse halvenemine, Pidurdamisel kahin, värin, kolin, rool viltu, Rooliratta vibratsioon, kolksud mis avalduvad sõiduki kerele. Kui avastad ühe selle probleemi siis pöördu meie esindusse sillakontrolli, tuvastame vead ja likvideerime need!

Hinnapäring

Varuosad ja rehvid

Varuosad soovitame osta meie esindusest siis kehtib ka antud osale ja tööle meie poolne garantii, kliendi poolt toodud varuosadele meie garantiid ei saa anda. Rehve on soovitav kontrollida regulaarselt, vähemalt kord kuus ka rehvirõhkusid, et vältida ebaühtlast kulumist. INFOKS: Suverehvidega tohib sõita alates 01.märts kuni 30.november miinimum mustrisügavus jääk 1,6 mm kuid soovituslik 4 mm. Talverehvidega tohib sõita 15.oktoober kuni 31.märts Kohustuslik kasutamine 1.detsember kuni 1.märts, miinum jääk mustrisügavus 3.mm kuid soovituslik on 5.mm

Hinnapäring
Makrum OÜ © 2019
BRZ